Hakkımızda

Teknopark İstanbul yerleşkesinde KRNK AR-GE olarak faaliyete başlayan firmamız, 1990 yılından beri faaliyette bulunan Kronik Elektronik tarafından kurulmuştur. Deneyimli kadromuzla gelişen teknolojiyi de kullanarak, müşteri taleplerine göre yeni ürünler geliştirmekte ve başarılarımızı her geçen gün pekiştirmekteyiz. AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız, uzman kadrosuyla başarılı gördüğü her türlü projeye de büyük önem ve destek vermektedir.

Özellikle ATM güvenliği alanında araştırma geliştirme faaliyetleri yürüten firmamız deneyimi ve güçlü mühendislik kadrosu ile ve ileri teknoloji ekipmanları ile teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte aynı zamanda yeni teknolojiler de oluşturmaktadır.

ATM güvenliği çözümlerinin yanı sıra yönlü hoparlör, yeni nesil LED sürücüler ve endüstriyel kontrol alanlarında çözüm ortaklarımız ile beraber AR-GE çalışmaları yürütmekteyiz. Müşteri talebi olarak gelen veya tarafımızdan bulunan fikirler için, patent çalışması yapılması, fikir aşamasından prototip üretimine kadar tüm süreçlerin yürütülmesi şeklinde hizmet sunabilmekteyiz.